Mnóstwo funkcji, a przy tym prosta obsługa i wysoka wydajność

Projektując Pffchat skupiliśmy się na trzech, naszym zdaniem, najważniejszych rzeczach. Przede wszystkim bogatej liście funkcji dostępnych w programie (które opisujemy poniżej). Następnie łatwym i ciekawym graficznie interfejsie obsługi (zarówno dla Ciebie, jak i Twoich Klientów). I w końcu o prostej instalacji, która przypomina instalację kodu śledzącego statystyk.

Funkcje Pffchat

 • Rozmowa w czasie rzeczywistym pomiędzy Klientem a Operatorem chata

  Możliwość prowadzenia rozmowy w czasie rzeczywistym. Ponadto wyświetlanie informacji o tym, że jedna strona pisze do drugiej wiadomość, a także wyświetlanie powiadomień o pojawieniu się nowej wiadomości.

 • Przesyłanie plików pomiędzy rozmówcami

  Czasem nie wszystko można opisać słowami, a jeden zrzut ekranu wszystko wyjaśni.

 • Archiwizacja i transkrypcje rozmów

  Wszystkie rozmowy są zapisywane w bazie danych. Możesz do nich wrócić i je wydrukować. A Twój Klient – może na koniec rozmowy otrzymać całą jej transkrypcję na email. Wygodne prawda?

 • Ocena Operatora przez Klienta

  Na koniec rozmowy Operator może zostać oceniony przez Klienta. Będziesz wiedział, którzy z Twoich Pracowników są najlepszymi Doradcami Klientów.

 • Możliwość zaproszenia Gościa na stronie do rozmowy

  Wyświetlenie wiadomości graficznej skierowanej do konkretnej, wybranej przez Operatora osoby z informacją o zaproszeniu do rozmowy przy użyciu aplikacji Pffchat.

 • Prowadzenie wielu rozmów jednocześnie

  Jako operator dowolnie opisujesz sobie zakładki z rozmowami (np. zainteresowany aparatem fotograficznym, zainteresowany kartą pamięci) i możesz rozmawiać z kilkoma osobami jednocześnie. A jak pojawia się nowa wiadomość w którejkolwiek z zakładek, to jest to zaznaczone czerwoną kropką przy nazwie zakładki.

 • Transferowanie rozmów pomiędzy Operatorami

  Klient zadał pytanie, na które nie znasz odpowiedzi, ale zna ją inny operator? Dwa kliknięcia i rozmowa jest już u niego. A Klient dostaje szybką odpowiedź od odpowiedniego fachowca.

 • Trzy poziomy Operatorów w aplikacji (sprawdź szczegóły!)

  Obawiasz się, że Fachowcy będą marnowali czas na Klientów, którzy chcą sobie tylko pogawędzić i zabrać ich cenny czas? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Mianujesz jednego z Operatorów klasą 'sekretarka' i wszystkie rozmowy trafiają najpierw do tej osoby. Ta natomiast wykorzystując możliwość transferowania rozmów – przekazuje je do właściwych osób, które są skarbnicami wiedzy.

 • Śledzenie ruchu na stronie

  Czym byłoby zapraszanie do rozmowy gdybyśmy robili to nachalnie i przypadkowo. Mając narzędzie służące do analizy ruchu na stronie wiemy gdzie i jak długo dany użytkownik jest na stronie (lub konkretnej podstronie). A z tą wiedzą wytypowanie 'pewniaków' do zaproszenia do rozmowy jest dużo prostsze i efektywniejsze!

 • Pozostawianie wiadomości w przypadku nieobecności operatorów

  Nie zawsze jesteś online. Ale nie przejmuj się Pffchat zachowa wszystkie wiadomości od Twoich Klientów i pozwoli Ci się z nimi skontaktować jak tylko się do niego zalogujesz.

 • Statusy dostępności w formie graficznej bądź tekstowej

  Zaimplementujesz Pffchat tak, żeby pasował do Twojej strony.

 • Powiadomienia dźwiękowe o zdarzeniach na stronie

  Dostaniesz informację dźwiękową, że ktoś się chce z Tobą połączyć, że masz nowego gościa na stronie itd. Nie musisz cały czas nadzorować aplikacji – by wiedzieć co się dzieje na Twojej stronie.

 • Obsługa połączeń szyfrowanych dla pełnego bezpieczeństwa

  Wynajmując Pffchat Twoje rozmowy toczą się przez protokół https://, a Pffchat jest potwierdzony certyfikatem SSL wydanym przez GeoTrust. Ale kupując licencję na własność i instalując ją na swoim serwerze też możesz wykorzystywać SSL do obsługi rozmów i panelu Pffchat.

 • Obsługa w dwóch językach (angielski i polski)

  Pffchat możesz zainstalować na stronie w języku polskim i angielskim (w razie potrzeby możemy dodać kolejne języki).

Wymagania techniczne

 • Komputer operatora

  Dowolny komputer z przeglądarką internetową i dostępem do internetu (im szybszy tym lepiej i wygodniej będzie się pracować).

 • Komputer klienta

  Dowolny komputer wyposażony w przeglądarkę internetową i dowolne, nawet bardzo wolne łącze internetowe.

 • Serwer

  Szczegółowe informacje sprawdź w sekcji wymagania techniczne.

Zobacz demo

Przetestuj demo i załóż Pffchat na swojej stronie w 10 minut