Dopasuj Pffchat do swoich potrzeb.

Pffchat jest oferowany w dwóch wariantach funkcjonalności i w oparciu o 3 modele współpracy. To sprawia, że możesz wybrać taką wersję, która doskonale trafia w Twoje wymagania.

Funkcjonalność

Nasza aplikacja ma dwa poziomy funkcjonalności. Wersja domyślna (Pffchat) o wszystkich funkcjach m. in. śledzenie ruchu na stronie i możliwość zapraszania Gości do rozmowy. Wersja uproszczona (Pffchat Lite), która pozwala na pełną obsługę rozmów, ale nie monitoruje strony i nie pozwala na zapraszanie Gości do rozmowy. Ta pierwsza wersja jest bardziej zasobożerna (system łączy się wielokrotnie z aplikacją śledzącą by sprawdzić zmiany na stronie i ewentualnie zaprosić kogoś do rozmowy). W efekcie generuje to spore zużycie transferu (małe paczki danych, ale często wymieniane). W przypadku bardzo dużych stron, o dużej oglądalności potrzebna jest w rezultacie oddzielna maszyna obsługująca Pffchat (oferta z wynajmem wirtualnego serwera dedykowanego), albo wersja uproszczona (Pffchat Lite), która nie nadzoruje ruchu na stronie. W wersji Pffchat Lite transfer i zasoby są zużywane praktycznie tylko w momencie rozmowy z Klientem.

Zakup rocznej licencji lub wynajem aplikacji Pffchat

Pffchat możesz kupić na rok (pełna wersja lub wersja uproszczona – wybór należy do Ciebie) i samodzielnie zainstalować na swoim serwerze, albo możesz wynająć go w formie comiesięcznego abonamentu i utrzymywać aplikację na naszych serwerach. W przypadku wynajmu Pffchat udostępniamy w wersji standardowej (ze śledzeniem ruchu na stronie i możliwością zapraszania Gości do rozmowy), a Ty płacisz proporcjonalnie do oglądalności swojej strony (im wyższa oglądalność tym wyższe koszty).

Rozliczenia wynajmu aplikacji przypominają formę telefonii pre-paid. Wpłacasz z góry ustaloną przez Ciebie kwotę pieniędzy, która jest codziennie obciążana abonamentem za wybrane parametry (ilość operatorów obsługujących aplikację i ilość domen na jakiej działa), oraz wykupujesz pakiety oglądalności. Faktury VAT są wystawiane na koniec miesiąca (za realne zużycie) lub w momencie wpłaty (ale wtedy nie możesz wypłacić nadpłaconych pieniędzy z Twojego konta). Aplikacja działa tak długo jak masz nadpłatę na swoim koncie w naszym systemie.

W przypadku wynajmu prywatnego serwera dedykowanego (VPS) opłaty są pobierane z góry i nie zależą w żaden sposób od oglądalności. Twoja maszyna ma ustalone parametry. Instalujemy na niej Pffchat i dbamy o to by była to zawsze najświeższa wersja oprogramowania. Opiekujemy się również Twoim serwerem. Ty skupiasz się tylko i wyłącznie na efektywnym wykorzystaniu Pffchat i zadowoleniu swoich Klientów. Nie interesują Cię słupki statystyk, czy ilość rozmów. W tej wersji nie ma żadnych tego typu limitów.

Aby sprawdzić wycenę interesującej Cię formy przejdź na stronę wycena Pffchat.