Rozmawiaj ze swoimi Klientami. To znacząco przełoży się na przychody!

Większe zainteresowanie Twoją ofertą. Lepsze opinie o Twoim biznesie i merytorycznym podejściu do Klientów. Znacząco większe zaufanie dla Twojego biznesu.

Profity z posiadania Pffchat

 • Niewiarygodna szybkość dostępu do informacji

  Zasięgnięcie opinii czy porady w zakresie doboru produktów z Twojej oferty jest na wyciągnięcie ręki. Rozmowa jest prosta i rzeczowa. Może być podparta wymianą linków czy całych plików.

 • Poprawa wizerunku i zaufania do Twojej firmy

  Większość dużych firm posiada aplikację do prowadzenia rozmów tekstowych w czasie rzeczywistym na swojej stronie. Ma ją Twój bank, operator telefoniczny i wielu innych. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy Twoja firma powinna być postrzegana jako większa i solidniejsza, czy jako mniejsza i nie oferująca swoim Klientom pełni możliwości jakie daje Internet.

 • Łatwiejszy kontakt Twoich Klientów z Tobą

  Po pierwsze Pffchat to zaufanie i wiarygodność w oczach Twoich Klientów. Po drugie nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych aplikacji (jak komunikatory Skype itp) – jest obsługiwany przez dowolną przeglądarkę internetową. Po trzecie nie wymaga podawania swoich danych kontaktowych, co gwarantuję zachowanie prywatności Twoim Klientom (mają pewność, że jak nie będą zainteresowani Twoją ofertą, to nikt ich nie będzie nękał telefonami czy emailami z ofertą). Po czwarte Pffchat to rozmowa tekstowa, ale obie strony mogą przesyłać sobie pliki (np. zrzuty ekranu prezentujące problem, czy pokazujące jak coś zrobić). Można zatem powiedzieć, że Pffchat łączy zalety rozmowy telefonicznej z możliwością przesyłania załączników. Po piąte korzystając z Pffchat Ty i Twoi Klienci macie wszystko na piśmie. W razie potrzeby każdy może powrócić do ustaleń i przedstawić je jako dowód związany z ustaleniami (Ty masz rozmową w archiwum, a Klient może wysłać sobie transkrypcję rozmowy na email po jej zakończeniu). I być może najważniejsza rzecz, chociaż mówię o tym dopiero teraz, dla firm działających na arenie międzynarodowej komunikacja tekstowa będzie prostsza aniżeli rozmowy telefoniczne w języku obcym (nie umniejszając znajomości języków obcych, po prostu wiele osób mówi bardzo szybko i niechlujnie przez co trudno je zrozumieć – zważywszy, że rozmawiamy w języku obcym)

 • Możliwość nawiązania rozmowy z osobami na Twojej stronie

  Żadne inne narzędzie nie da Ci takich możliwości. Do tej pory Goście na Twojej stronie zawsze byli w pełni anonimowi i niejako odgrodzeni szklaną szybą. Było ich widać, ale nie można było z nimi porozmawiać. Teraz się to zmienia. Pffchat udostępnia Ci możliwość zapraszania Gości do rozmowy!

 • Łatwiejsza współpraca z Klientami zagranicznymi

  Nie musisz podawać na stronie numeru telefonu z zagranicznym kierunkowym, a tym bardziej prowadzić rozmów telefonicznych z obcokrajowcami. Wstawiasz Pffchat i masz wydajny komunikator, który pozwala Ci się sprawnie komunikować tekstowo w czasie rzeczywistym z Twoimi zagranicznymi Klientami.

 • Dokładna analiza ruchu na Twojej stronie w czasie rzeczywistym

  Widzisz kto jest na stronie (wiesz skąd pochodzi!), ile czasu i na której podstronie. Możesz zaprosić tę osobę do rozmowy i przekonać do swoich usług/oferty!

 • Bezpieczeństwo danych

  Najwyższa dbałość o bezpieczeństwo, podparta obsługą połączeń szyfrowanych. Tak właśnie wygląda Pffchat w kwestii prowadzonych rozmów i ich przechowywania.

 • Wygoda i forma współpracy dopasowana do Twoich potrzeb

  Pffchat możesz nabyć na zasadzie zakupu rocznej licencji na obsługę aplikacji na własnym serwerze, ale możesz również powierzyć całą obsługę nam i wynająć Pffchat płacąc comiesięczny abonament (i utrzymując aplikację na naszych serwerach). Dla firm, które dysponują stronami o wysokiej oglądalności (pow. 5000 unikalnych wejść dziennie) i bardzo wysokiej oglądalności (pow. 50000 unikalnych wejść dziennie) oferujemy wynajem aplikacji Pffchat wraz z własnym wirtualnym serwerem dedykowanym (VPS) o ustalonych parametrach na naszych bardzo wydajnych, wieloprocesorowych serwerach.