Skupiamy się tylko na e-commerce. To dlatego nasze rozwiązania faktycznie zwiększają sprzedaż.

Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem i stałym rozwojem profesjonalnych rozwiązań obsługujących i wspierających sprzedaż internetową. Nasze główne produkty to Pffshop (oprogramowanie sklepu internetowego) i Pffchat (aplikacja do prowadzenia rozmów tekstowych w czasie rzeczywistym).

Historia firmy

Firma została założona w 2004 roku. W 2007 roku rozpoczęliśmy sprzedaż oprogramowania Pffshop. W 2011 roku prezentujemy nasze najnowsze rozwiązanie Pffchat.

W chwili obecnej zatrudniamy sztab 9 specjalistów, którzy stale rozwijają nasze oprogramowanie o nowe funkcjonalności i możliwości. W efekcie wprowadzamy na rynek tak dobre i zaawansowane produkty jak Pffshop czy Pffchat.

Integralność

Produkty naszej firmy są ze sobą zintegrowane. Instalacja Pffchat w swoim sklepie internetowym opartym o Pffshop jest dziecinnie prosta i stwarza dodatkowe możliwości (w zamówieniach widzimy czy Klient rozmawiał ze Sprzedawcą przez Pffchat i jak ocenił tę rozmowę).

Kompleksowość

Nasi Klienci mogą dopasować naszą ofertę do swoich potrzeb. Dajemy nieograniczone pole wyboru (zakup licencji bądź jej wynajem, a także tworzenie modułów dodatkowych). Poza profesjonalnymi aplikacjami oferujemy również hosting naszego oprogramowania, a także szereg usług dodatkowych (projektowanie graficzne stron internetowych, sklepów, a także szaty graficznej okna rozmowy Pffchat, pozycjonowanie, doradztwo w zakresie e-commerce). Nie musisz poszukiwać zewnętrznych wykonawców poszczególnych etapów. Możemy Ci zaoferować wszystkie potrzebne Ci usługi. Gwarantujemy, że wszystko co oferujemy stoi na bardzo wysokim poziomie.

Plany na przyszłość

Wprowadzenie Pffshop i Pffchat do świadomości konsumentów w całej Unii Europejskiej, a także USA i Kanadzie.